Equip humà

CONSELL ESCOLAR

Director (President del consell):

  • José Rubia

Representants de la titularitat: 

  • Miquel Gil
  • Antònia Vera Garcés
  • Conxa Català

Representants dels professors:

  • Anna Berrenechea
  • Anna Gállego
  • Vanessa Navarro
  • Anna Viladrich

Representants dels pares i mares d'alumnes:

  • Susana del Castillo
  • Gemma Rodríguez
  • Jordi Solé
  • Eduard Llorens (AFA)

Representants de l'alumnat:

  • Nil Julià
  • Patrícia Fernández

Representant del PAS:

  • Marta Panisello

 

EQUIP DIRECTIU

Miquel Gil (Titular)

  • José Rubia (Director general)
  • Vanessa Navarro (Cap d’Estudis d’Infantil i Primària)
  • Anna Viladrich (Cap d’Estudis d’ESO)
  • Carme Sabé (Coordinadora del Departament de Pastoral)

 

EQUIP DE COORDINACIÓ

Educació Infantil i Primària

Vanessa Navarro (Cap d’Estudis) juntament amb:

  • Ana Gállego (Educació Infantil)
  • Neus Cabo (Cicle Inicial)
  • Marta Buil (Cicle Mitjà)
  • Albert Costán (Cicle Superior)

ESO

Anna Viladrich (Cap d’Estudis) juntament amb:

  • Pilar Roda (1r cicle)
  • Víctor Bulet (2n cicle)

 

EQUIP DE PASTORAL

Carme Sabé (Cap de l'Equip de Pastoral) juntament amb:

  • Laura Benedito (Educació Infantil)
  • Susana Pérez (Educació Primària)
  • Ana Barrenechea (ESO)
  • Isabel Muntalt (ESO)
  • Elsa Franco (ESO)

 

DEPARTAMENT D’ASSESSORAMENT PRICOPEDAGÒGIC

  • Patrícia Pueyo (Psicòloga)
  • Laura Benedito (Psicopedagoga)

Equip SIEI

  • Xavier Amatria
  • Eva Sánchez

 

CLAUSTRE

Educació Infantil

          Equip de tutores:    

  • Gemma Rodríguez   P3
  • Susana Vidal   P3
  • Cristina Inglés  P4
  • Gemma Martínez  P4
  • Emma Ribé / Laura Benedito P4
  • Anna Gàllego  P5
  • Laia Sanuy (suplent de Núria Sagués)  P5 
  • Cristina Rodríguez P5 

         Mestres de suport i especialistes:

  • Carol Agulló
  • Ignasi Vallespí
  • Susana Pérez

 

 Educació Primària

        Equip de tutors i tutores:

  • Elisenda Moreno 1r
  • Javier Romagosa 1r
  • Mònica Ballester 1r
  • Gemma Rovira 2n
  • Neus Cabo  2n 
  • Marta Garrote  3r
  • Marta Molero (suplent de Marta Román)  3r
  • Marta Buil  4t
  • Salvador Porta  4t
  • Dolors Carbonell 4t
  • Albert Costán  5è
  • Ignasi Vallespí  5è
  • Susana Pérez   6è
  • Ilènia Fuentes  6è     

Mestres de suport i especialistes:

  • Eva Balsells
  • Marco Becerra
  • Benito Gracia
  • Vanessa Navarro
  • Xavier Plaixats
  • Núria Rovira
  • José Rubia
  • Carme Sabé
  • Montserrat Torres

 

 Educació Secundària Obligatòria

      Equip de tutors i tutores:

  • Isabel Muntalt 1r
  • Ana Barrenechea 1r 
  • Victoria Huerta 1r
  • Gerard Cruz 2n
  • Íngrid Piñol 2n
  • Sílvia García 2n
  • Elsa Franco 3r
  • Víctor Bulet 3r
  • Mª José Aparici 4t 
  • Pilar Roda 4t

Mestres de suport i especialistes:

  • Ana Julio

  • Sergio Nieto

  • Ernesto Rodríguez

  • Anna Viladrich

  • Bernat Alcover

  • Clara de Paz

 

 ASSOCIACIÓ DE FAMÍLIES D'ALUMNES

  • Eduard Llorens - President
  • Eva Ferraz - Vicepresidenta
  • Alejandro Beya - Secretari
  • Àlex Aranda - Tresorer

        Vocals:

  • Ana Avalos
  • Eila Vila
  • Gloria Campos
  • Joana Llorens
  • Julián Ferrer
  • Mª Carmen Casals
  • Débora Jiménez

 

Dosatic S.L. © 2020
Site desenvolupat per DYNAMO 3.5